Baskılı Islak Mendil Hakkında

Baskılı ıslak Mendil Referanslarımız

Islak mendil ve stick şeker gibi promosyon ürünlerinin reklam etkisi ufak gibi görünse de, markanızın ve firmanızın tanıtımında oldukça önemli etkileri olmaktadır. Özellikle otel, cafe, restaurant, büfe, belediye iştirakleri, düğün salonları, catering sektörü ve organizasyonlar hizmet alanlarında zaten ihtiyaç olan ıslak mendil ve stick şeker ürünlerini bir promosyon ürününe dönüştürerek markalarının reklamına büyük katkı sağlamaktadırlar. Bu sayede müşterilerle uzun süreli bir iletişimin temeli atılmış olur.

Baskılı ıslak mendil , müşterilerinizin sadece sizin hizmetlerinizden faydalanırken kullandıkları bir ürün değildir. Baskılı ıslak mendil günlük hayatta pek çok alanda insanların ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır. Artık insanlar kurumunuzdan fazladan aldıkları ıslak mendilleri arabalarında çantalarında ve hatta ceplerinde gezdirir oldu. Bu sayede pek çok reklam yönteminin ulaşmakta zorluk çektiği noktalara, firmanız baskılı ıslak mendil sayesinde adım atmakta ve baskılı ıslak mendil kusursuz bir reklama aracılık etmektedir. Kolaylıkla ve sürekli paylaşılan bir ürün özelliği taşıması sebebiyle, ıslak mendiller potansiyel müşterilerinize ulaşmada ve yeni müşteriler edinmenizde büyük olanak sağlar.

Online baskılı ıslak mendil ve baskılı stick şeker hizmeti sunan islakmendilimalati.com, kurumunuzun ihtiyaçlarına yüksek kalite ve uygun fiyat güvencesiyle yardımcı olur. Piyasadaki baskılı ıslak mendil fiyatları ile karşılaştırıldığında da gönül rahatlığıyla ürünlerimizi tercih edeceğinizi bilmenin rahatlığıyla ürünlerimizi en yüksek kalitede üretmekteyiz.

info@islakmendilimalati.com adresine tasarımınızı ve logonuzu iletip, sitemiz üzerinden ürün özelliklerini seçerek kredi kartı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Farklı ıslak mendil çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar üzerinde kullanılacak renk sayısına ve ölçü ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Adet, renk ve ölçü tercihine göre baskılı ıslak mendil fiyatları farklılık göstermektedir. Baskılı ıslak mendil siparişlerinizde, farklı ebat seçeneklerinden markanıza ve tasarımınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

Online ıslak mendil imalatının öncü firması islakmendilimalati.com üzerinden siz de siparişinizi hemen verin, hızlı ve kaliteli hizmetimizden sizde faydalanın.

Ayrıca danışmak istediğiniz sorularınız için ise 05077550301 numaralı hattan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

NOT: Islak mendil ürünümüz alkol içermemektedir.

Baskılı Islak Mendil Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler
Islak mendil baskılarınızda mutlak firma logonuza yer verin.
Firma logonuzla birlikte iletişim bilgilerinize de ıslak mendil tasarımınızda yer vermeyi ihmal etmeyin. Böylelikle muhtemel müşterilerinize sizinle irtibata geçme imkanı vermiş olursunuz.
Tasarımınızda bulunacak olan iletişim bilgilerinize web adresinizi de ekleyin. Müşterilerinize online iletişim için bir fırsat sağlamış olacaksınız.
Tasarımınızda kullanacağınız renklerin, kurumsal kimliğinizle uygun çizgilerde ilerlediğinden emin olun.

“Neden?” islakmendilimalati.com?

• Islak mendil ve stick şeker ile ilgili tüm talep ve isteklerinizin tasarımından üretimine kadar geçen tüm süreçlerinde tek noktadan hızlı ve kaliteli hizmet alabilme avantajı sağlar. Müşterilerimizle ilk temasımızdan itibaren her türlü grafik ve tasarım hizmetleri ücretsiz olarak tarafımızdan sunulmaktadır.

• Islak mendil ve stick şeker üzerine yapılacak baskı için gerekli grafikler (jpeg, ai, corel, freehand, tiff, vs.) bize ulaştırıldıktan sonra, gönderilen veriler grafik departmanımız tarafından incelenerek flekso baskı tekniğine uygun hale getirilir. Ardından müşteri tarafından onayı alınan tasarımlar klişe hazırlanmak üzere imalat programına alınır.

• Klişenin hazır olmasından sonra, kullanılacak kağıt ve boya hazırlanır. Gelişmiş teknolojiye sahip ve yüksek üretim kapasiteli makina parkuruna alınan hammaddeler onay verildiği şekilde ve üretim süreci boyunca kontrol edilerek müşterilerimizin kullanımına sunulmak üzere paketlenir ve sevkiyata hazır hale getirilir.

• Ürünlerimiz sipariş anından teslimat anına kadar geçen tüm sürede, sağlık bakanlığının yönetmeliklerinin gerektirdiği şekilde kontrol edilerek eksiksiz ve hatasız bir şekilde imal edilmesi sağlanır. ( Sağlık Bakanlığı izin takip numarası : 2667269036328 )

• Kapalı depolama alanımız ile ürünleriniz muhafaza edilir ve talep edilen miktarlarda periyodik olarak sevki sağlanır.

• Ve her şeyden önce “islakmendilimalati.com” müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini tüm değerlerinin üzerinde tutar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *