Modern paketleme donanımları

Samsun’da yerleşik bir paketleme şirketi olarak, operasyonel mükemmellik konusundaki taahhüdümüz ancak yeni ve yenilikçi üretim teknolojileriyle sağlanabilir.

En son teknolojiye sahip makinelerimiz, stick şekerlerin ve ıslak mendillerin paketlenmesinde mutlak fiyat liderliği sağlamaktadır.

Yalnızca düzenli kontroller müşteriye tutarlı bir ürün kalitesi sağlayabilir. Elbette, paketlemede en yüksek standartlara uyulmalıdır. Sağlık bakanlığının belirlediği kavramlara göre geçerli olan gıda kanunu şartlarına uygun olarak çalışıyoruz. Bu nedenle teslim edilecek mallar, Türkiye ve Avrupa gıda hukukunun şartlarına da her bakımdan uygundur.

Samsun’da mükemmel bir düşünce “Kalitemiz müşterilerimizdir”

   Karadeniz’in ortasında ki en önemli trafik eksenlerinden birine bağlı bir konumda bulunduğumuzdan, ürünlerimizin taşınması da önemli ölçüde iyileştirildi.

   En iyi teslimat ve üretim süresi seçenekleri değerlendirilip uygulamaya alınmaktadır.

   “Kalitemiz müşterilerimizdir” Paketleme sektöründe yılların deneyiminden sonra günden güne kendimizi geliştirdik. Vizyonumuz, imkansızı mümkün kılmak için çeşitli bilgileri ürünlerimize entegre etmektir. Sonuç olarak, satışlarımız yıldan yıla arttı. Müşterilerimizin güveni sayesinde, ISO kalitesini temsil etmeyi başardık. Şirketimiz müşterilerine, logolarını ıslak mendil paketlerine basmaları için dünya çapında alışveriş fırsatları sunuyor. Şirketimiz kalite, hizmet, tavsiye ve yeniliklerle karakterizedir.

   Üretim seçeneklerinin çeşitliliği, firmanızı bir tanıtım ürünü olarak pazarlamanız için pek çok fırsat sunmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Sipariş, baskı ve üretim ile ilgili en sık sorulan sorular

Siparişlerde ödeme önceden yapılır. Siparişiniz onaylandıktan sonra, birkaç gün içinde faturanız e-posta adresinize iletilecektir.

Ödemeler banka hesabımıza Havale/EFT ya da sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapılabilmektedir.

İlk defa sipariş veren firmalarımız için teslim süresi 15 gündür. İkinci kez verilen siparişleri için ise teslim süresi 10 gündür. Fakat iş yoğunluğuna göre bu süre düşürülebilmektedir. Tekrar eden siparişler genellikle daha hızlı işlenir.

Belirtilen teslimat süreleri, her zaman baskı/renk veya tasarım onayından sonrası için geçerlidir. Ayrıca yılbaşı sezonu gibi yoğun dönemlerde yüksek kapasite kullanımından dolayı teslimat süreleri uzayabilmektedir.

İade yoktur. Siparişleriniz kişiye özel üretildiğinden dolayı iadesi yoktur.

Doğa kaynaklarının sürdürülebilir kullanımı; bizim için elbette önemli bir konudur, sadece bir pazarlama aracı değildir. Üretim departmanımız mümkün olduğuca ekolojik kriterlere göre optimize edilmiştir.

Minimum sipariş miktarı ürüne bağlı olarak değişir. Minimum sipariş miktarı, ilgili ürün sayfasındaki seçenekler bölümünde yer almaktadır.

Belirtilen raf ömürleri, yalnızca uygun şekilde saklandığı takdirde garanti edilebilir. Ürünlerin özellikleri dikkate alındığında, depolanan alanın kuru ve serin tutulması oldukça önemlidir.

Raf ömrü, ilgili ürün sayfasındaki açıklama bölümünde yer almaktadır.

Baskı dosyası formatı: CDR , EPS , AI veya yazdırılabilir PDF olarak kullanılabilmektedir.
Tercih edilen dosya formatı: PDF

Dijital baskı: Lütfen resimleri (renkli ve gri tonlamalı) orijinal dosyalar olarak CMYK’de en az 300 dpi, 1200 dpi ile çizgi grafikler (bitmapler), tercihen vektör verisi (.eps dosyaları) şeklinde logolar gönderin. Yalnızca gömülü olan nesneler kaliteli işlenemez, bu nedenle lütfen orijinal resim verilerini sağlayın.

Fleksografik baskı: Logo vb. baskı için vektör grafiklerine ihtiyacımız vardır. Eğer bir vektör dosyanız yoksa, grafik tasarımcımız vektörleştirmeyi sizin için ücretsiz olarak yapabilir.

Baskı hatalarına karşı standart ve ücretsiz olarak tasarım çalışmalarınız grafikerimiz tarafından kontrol edilir. Bu kontrol sadece baskıya uygun olup olmadığına yöneliktir. İçerikte ki yazım ya da tasarım hatalarının tespiti müşterilerimizin sorumluluğundadır.

Çalışanlarımızı eğiterek ve en yeni teknolojileri kullanarak renk sapmalarını başarılı bir şekilde azaltmaktayız. Fakat %100 başarı garantisi verilememektedir.

Buradaki en yaygın sorun, ekrandaki renklerin gösterimidir. Ekranlarda ki bu gösterim, »RGB« renk uzayında çalışır ve bazen renkleri yazdırılabileceğinden farklı görüntüler. Baskı formatında dönüştürme yaparken, zaman zaman renk sapmaları olabilmektedir.

Siparişiniz ödemeye istinaden onaylanır. Ardından bizden, kontrol edip onaylamanız gereken bir baskı şablonu alacaksınız. Gönderilen baskı şablonuna vereceğiniz onay cevabı ile siparişiniz tetiklenir ve üretime başlanır.

Referanslarımız